Komisyonlarımız

Şanlıurfa Tarihi Kültürel Araştırma ve Kent Estetiği Komisyonu Plan ve Bütçe Komisyonu Gıda Tarım ve Hayvancılık Komisyonu Araştırma, İnceleme Komisyonu
 Lokman Karahan  Teyyar Yetim  Ahmet Haşim İnan  Ahmet Kaytan
 Mehmet Acar  İbrahim Uçar  M.Şerif Bozkurt  İzzet Özağaçhanlı
 İmam Fidanoğlu  M.Salih Saraç  Serdar İzol  Kadir Karadağ
 Ali Samar  Cenap Torgut  Mehmet Başak  Hasan İzol
 İsa Üçağaç  Hüseyin Çetiner  Hüseyin Kayam  Abdulvahap Kurur
 Ahmet Boğa  Mahmut   Gündoğdu  İrfan Şehmusooğlu  İmam Fidanoğlu
 Abdurrahman İzol  Sinan Yavuz  Vedat Karaoğlu  Hadi Çiçek
 Nahide Kılıç  Halil Sarıkaya  Adil Torgut  Ruken Baran Uzun
 Cahide Udum  İsmail Kaplan  Ayşe Işık  Celil Çelebi

 

Kültür, Eğitim, Gençlik ve Spor Komisyonu Ulaşım Komisyonu Kırsal, Kalkınma ve Su Kanal Hizmetleri Komisyonu Baraj, Gölet ve Sulama Kanalları Değerlendirme Komisyonu
 Teyyar Yetim  Hayati Dedeoğlu  Ahmet Haşim İnan  Kamil Nazım Kankılıç
 İbrahim Uçar  Serdar İzol  M.Şerif Bozkurt  Demet Saatçi Güven
 M.Salih Saraç Mehmet Erdoğan  Ali Keskin  Ubeyit Güven
 Cenap Torgut  A.Kenan Kayral  Mehmet Başak  Hasan Karataş
 Hüseyin Çetiner  Celal Akıl  Hüseyin Kayyam  İ.Halil Akcan
 Mahmut Gündoğdu  Celal Şeker  İrfan Şehmusoğlu  İsa Yılmaz
 Sinan Yavuz  Kadir Gündoğan  Cumali Karavar  Eyyüp Şengül
 Halil Sarıkaya  Sıtkı Dursun  Adil Torgut  Fethi Yavuzel
 İsmail Kaplan  Leyla Yavuzel  Ayşe Kılıç  Mahmut Özdemir

 

İmar ve Bayındırlık Komisyonu Sosyal Hizmetler Engelli ve Halkla İlişkiler Komisyonu Turizm ve Tanıtım Komisyonu
 Emin Aslan  Ahmet Kaytan  Hayati Dedeoğlu
 Mehmet Faruk Akçal  Serdar Şeyhanlı  Serdar İzol
 Cihan Canbeyli  Kadir Karadağ  Mehmet Erdoğan
 Feyyaz Soylu  Mehmet Kete  A.Kenan Kayral
 Mehmet Yumuşak  Abdulvahap Kurur  Celal Akıl
 Mehmet Kemal Gökçek  Hadi Çiçek  Osman Uludağ
 Sait Kaya  İsmail Aygün  Fırat Sultan
 Bahri Yıldırım  Ruken Baran Uzun  Sıtkı Dursun
 Mahmut Bektaş  Cebrail Temel  Leyla Yavuzer

 

Kadın Erkek Eşitliği ve Aile Komisyonu Çevre ve Sağlık Komisyonu
 Lokman Karahan  Faruk Bayuk
 Mehmet Açar  Demet Saatçi Güven
 İmam Fidanoğlu  Ubeyit Kurt
 Ali Samar  Hasan Karataş
 İsa Üçağaç  İ.Halil Akçan
 Mehmet Aslan  Ahmet Kaytan
 Demet Saatçi Güven  A.Haşim İnan
 Cahide Udum  Mahmut Özdemir
 Nahide Kılıç  

 

 

Eklenme Tarihi: 17.04.2019 15:34

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2019 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı