Komisyonlarımız

Şanlıurfa Tarihi Kültürel Araştırma ve Kent Estetiği Komisyonu Plan ve Bütçe Komisyonu Gıda Tarım ve Hayvancılık Komisyonu Araştırma, İnceleme ve Yabancılar Komisyonu
 Mehmet Açar  Teyyar Yetim  Mehmet Başak  Ahmet Kaytan
 Lokman Karahan  Hüseyin Çetiner  Ahmet Haşim İnan  Hadi Çiçek
 İmam Fidanoğlu  İbrahim Uçar  M.Şerif Bozkurt  İzzet Özağaçhanlı
 Ali Samar  M.Salih Saraç  Eyyüp Şengül  Kadir Karadağ
 İsa Üçağaç  Cenap Torgut  Hüseyin Kayam  Hasan İzol
Ahmet Boğa  Mahmut  Gündoğdu  İrfan Şehmusoğlu Abdulvahap Kurur
 Abdurrahman İzol  Sinan Yavuz  Vedat Karaoğlu  Ahmet Boğa
 Sema Aişeoğlu  Halil Sarıkaya  Adil Torgut  Ruken Baran Uzun
 Cahide Udum  İsmail Kaplan  Ayşe Işık  Cebrail Temel

 

Kültür ve Eğitim Komisyonu Ulaşım Komisyonu Kırsal, Kalkınma ve Su Kanal Hizmetleri Komisyonu Baraj, Gölet ve Sulama Kanalları Değerlendirme Komisyonu
 Mehmet Yumuşak  Serdar İzol  M.Şerif Bozkurt  Hasan Karataş
 Mahmut Kemal Gökçek  A.Kenan Kayral  Hüseyin Kayam  İsa Yılmaz
 Mehmet Emin Aslan  Hayati Dedeoğlu  Ahmet Haşim İnan  Kamil Nazım Kankılıç
 Faruk Mehmet Akçal  Mehmet Erdoğan  Eyüp Şengül  Vedat Karaoğlu
 Cihan Canbeyli  Celal Akıl  Mehmet Başak  Ubeyit Kurt
 Adil Yıldırım  Celal Şeker  İrfan Şehmusoğlu  İ.Halil Akcan
 Sait Kaya  Kadir Gündoğan  Cumali Karavar  Ali Keskin
 Bahri Yıldırım  Sıtkı Dursun  Adil Torgut  Fethi Yavuzel
 Nahide Kılıç  Leyla Yavuzer  Ayşe Işık  Mahmut Özdemir

 

İmar ve Bayındırlık Komisyonu Sosyal Hizmetler Engelli ve Halkla İlişkiler Komisyonu Turizm ve Tanıtım Komisyonu
 Sait Kaya  Serdar Şeyhanlıoğlu  Hayati Dedeoğlu
 Mehmet Emin Aslan  Mehmet Kete  Sıtkı Dursun
 Faruk Mehmet Akçal  Ahmet Kaytan  Serdar İzol
Cihan Canbeyli  Kadir Karadağ  Mehmet Erdoğan
 Adil Yıldırım  Abdulvahap Kurur  A.Kenan Kayral
 Mehmet Yumuşak  Hadi Çiçek  Celal Akıl
 Mehmet Kemal Gökçek  İsmail Aygün  Osman Uludağ
 Bahri Yıldırım  Ruken Baran Uzun  Fırat Sultan
 Mahmut Bektaş  Cebrail Temel  Leyla Yavuzer

 

Kadın Erkek Eşitliği ve Aile Komisyonu Çevre ve Sağlık Komisyonu
 Demet Saatçi Güven  Faruk Bayuk
 Cahide Udum  Ubeyit Kurt
 Lokman Karahan  Demet Saatçi Güven
 Mehmet Açar  Hasan Karataş
 İmam Fidanoğlu  İ.Halil Akçan
 Ali Samar  Ali Keskin
 İsa Üçağaç  Kadir Gündoğan
 Mahmut Aslan  Mahmut Özdemir
 Sema Aişeoğlu  Fethi Yavuzel

 

Gençlik ve Spor Komisyonu Göç ve Mülteci Komisyonu
 Mehmet Salih Saraç  Ahmet Haşim İnan
 Cenap Torgut  Fırat Sultan
 Tayyar Yetim  Serdar İzol
 İbrahim Uçar  İmam Fidanoğlu
 Hüseyin Çetiner  Abdurrahman İzol
 Mahmut Gündoğdu  İsmail Aygün
 Sinan Yavuz  İsa Yılmaz
 Halil Sarıkaya  Nahide Kılıç
 İsmail Kaplan  Mahmut Bektaş

 

Eklenme Tarihi: 17.04.2019 15:34

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2020 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı