Ak Parti Tam Kadro Yaraları Sarmak İçin Sahada

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ, sağanak yağış nedeniyle taşkın oluşan Kaynaklı ve Yarımsu mahallelerinde incelemelerde bulundu. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 700

personel ve 200 iş makinasıyla kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi el birliğiyle hasar oluşan mahallelerde yaraları sarıyor.

Şanlıurfa’da etkili olan sağanak yağış nedeniyle taşan derelerde ıslah çalışmaları devam ediyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi SUŞKİ, Fen İşleri ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı 700 personel ve 200 civarında iş makinasıyla bölgede vatandaşların mağdur olmaması için tüm ekipleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBMM Başkanvekili ve Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Haliliye Kaymakamı Serap Çetin, Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, AK Parti Milletvekili İbrahim Eyyüpoğlu, Mehmet Ali Cevheri ile birlikte taşkın yaşanan Haliliye İlçesine bağlı Kaynaklı ve Yarımsu Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ait iş makinalarının çalışma yaptığı alanlar yeniden trafiğe açıldı. Bozdağ ve Beyazgül, mahallelerde sürdürülen çalışmalarla ilgili olarak ŞUSKİ Genel Müdürü Muhammed Said Güllüoğlu’dan bilgi aldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi vatandaşların mağdur olmaması için tüm ekiplerini seferber etti. Hasar oluşan mahallelerde el birliğiyle yaralar sarılıyor.

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı