Başkan Beyazgül, “Türkiye Yüzyılı Vizyonunu İkinci Yüzyıla Başarıyla Taşıma Gayreti İçerinde Olacağız.”

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Beyazgül mesajında, “Bir yılı daha geride bırakırken, Yeni yılın başta Şanlıurfalı hemşehrilerim olmak üzere ülkemiz,

milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.” İfadelerine yer verdi.

Başkan Beyazgül mesajının devamında; ‘’2023 yılı acısıyla tatlısıyla, hüznüyle sevinciyle, iyisiyle kötüsüyle, kimi zaman umudun, kimi zaman da umutsuzluğun öne geçtiği bir yıl oldu. Bu süreçte, Türkiye tüm dünyada bir mücadele örneği göstererek bir başarı hikâyesi yazdı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak biz de Şanlıurfa’yı sadece belediye hizmetleriyle değil, sanayisiyle, üretimiyle, tabiatıyla, eğitimiyle, bilimiyle, teknolojisiyle, sağlığıyla, ulaşımıyla, tarımıyla, sanatıyla, kültürüyle, tarihiyle ve turizmiyle göz dolduran, parmakla gösterilen, örnek bir marka şehir haline getirmek için, Şanlıurfa’yı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılının parlayan yıldızı haline getirmek için tüm enerjimizi ortaya koyduk.

2024'ün 2023'ten daha iyi, yatırımda, hizmette ve sosyal hayatta yeni sevinçlerin, başarıların yaşandığı bir yıl olması için her zamankinden çok daha fazla gayret sarf edecek ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlatılan “Türkiye Yüzyılı” vizyonunu ikinci yüzyıla başarıyla taşıma gayreti içerisinde olacağız. En büyük değerimiz ve en büyük hazinemiz olan birliğimizi muhafaza edecek, bu birliktelikten aldığımız güçle dev projelerimizi 2024 yılında da hayata geçirmeye devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son vermeden önce, 2023 yılı içinde, doğal afetler başta olmak üzere çeşitli sebeplerle vefat eden tüm vatandaşlarımıza, vatan topraklarını müdafaa ederken şehadete yürüyen kahramanlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Acı ve tatlı hatıralarıyla 2023 yılını geride bırakıyor, yeni umut ve beklentilerle 2024'e giriyoruz. Bu vesileyle, yeni yılınızı en samimi duygularla kutluyorum. Yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, sağlık, huzur ve refah getirmesini diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Eklenme Tarihi: 31.12.2023 14:44

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı