Büyükşehir’den Güneydoğu’nun İncisi Birecik’te Asfalt Çalışması

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Güneydoğu’nun incisi Birecik İlçesindeki sahil yolunda asfalt çalışması yaptı. Alt yapı çalışmasının tamamlandığı Kelaynak Caddesi ile Meydan Mahallesinde asfalt serimi yapıldı.

Her yıl yüzbinlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Kelaynak Üretim Tesisi’nin yer aldığı sahil yolunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından asfalt çalışması tamamlandı.

Güneydoğu’nun incisi olarak adlandırılan ilçede başlatılan asfalt çalışması kapsamında 4 kilometrelik sahil yolunda asfalt çalışması tamamlandı. Kelaynak Caddesinde asfalt çalışmasını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Ekipleri ilçenin Meydan Mahallesinde asfalt serimi başlattı.

Meydan Mahallesinde ŞUSKİ tarafından alt yapı çalışması tamamlanan Caddelerde asfalt serimi yapıldı. Güneşli havayı fırsat bilen ekipler, büyük bir özveri ile çalışmalarını sürdürüyor.

Fen İşleri ekipleri daha önce de Birecik ile Halfeti ilçesini birbirine bağlayan Güzelyurt yolunda asfalt çalışması yaptı. Vatandaşlar yapılan asfalt çalışmasından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür ettiler.

Eklenme Tarihi: 27.12.2023 10:23

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı