Başkan Beyazgül Hane Ziyaretleriyle Yüzleri Güldürüyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Hafta sonu yine ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Her hafta sonu faklı bir mahallede vatandaşların evlerine misafir olan Başkan Beyazgül, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak

her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, geleneksel hale getirdiği ev ziyaretlerini bu hafta sonu da gerçekleştirdi. Başkan Beyazgül, ziyaret ettiği hanelerin ev ihtiyaçlarını karşılayarak gönüllere dokundu.

Ziyaret ettiği hanelerde aile bireylerin sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Beyazgül, çocukları da tablet, oyuncak ve çeşitli hediyelerle sevindirdi.

Ziyaretler kapsamında Başkan Beyazgül, çocuklarla yakından ilgilenirken çocuklar ise Başkan Beyazgül’e sevgi gösterisinde bulundu.

Göreve geldiği günden bu yana Sosyal Belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyerek ev ziyaretleri ile Vatandaşların dualarında yer alan Başkan Beyazgül’e vatandaşlar da destekleri için teşekkür ederek kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını aktardılar.

Eklenme Tarihi: 18.12.2023 14:52

Foto Galeri


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi - 2021 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı